O nas

 

 
PRINT TARGET to znana na krakowskim rynku agencja reklamowa. 
Oferujemy  kompleksową usługę, od przygotowania projektu reklamy, przez pomoc w doborze odpowiednich materiałów, aż do wykonania reklamy na właściwym nośniku.
Zapewniamy najwyższą jakość wykonania w atrakcyjnych cenach.
 
Przyciągająca wzrok grafika na samochodach firmowych to doskonała wizytówka oraz sposób pozyskiwania nowych klientów. W prosty i czytelny sposób umacnia Waszą markę na rynku i nie wymaga wielkich nakładów finansowych. Solidnie wykonana służy promocji firmy przez cały okres eksploatacji samochodu.    
 
Do oklejania pojazdów używamy tylko sprawdzonych materiałów najlepszej jakości. Mamy na swoim koncie różnorodne projekty, począwszy od prostych znaków, wycinanych na folii ploterowej, do pełno kolorowych nadruków wykonywanych na foliach monomerycznych, polimerowych, wylewanych i foliach One Way Vision. 
Każde zlecenie przygotowywane jest indywidualnie. Nie korzystamy z szablonów i gotowych schematów. Tworzymy oryginalne , przykuwające wzrok projekty, doskonale współgrające z identyfikacją wizualną firmy. 
 
Zapraszamy również na naszą stronę interetową www.printtarget.pl z systemem sprzedaży online, galerią realizacji i referencjami.


oklejanie pojazdów, wizytówki Kraków, oklejanie samochodów kraków, oklejanie samochodu kraków, reklama na samochodzie kraków, reklama na samochód kraków, reklama na pojazdach